אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא


04/06/2013

אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

לאבי בן ה-60 יש בקע מפשעתי כלוא. הוא נגד ניתוחים ולא רוצה לעשות ניתוח לתיקון הבקע למרות שהרופא מפציר בו. האם זה נורא שהוא לא יעבור את הניתוח? מה ההשלכות של פעולה שכזו?

צוות האתר

בקע כלוא הוא מצב דחוף ואם לא מנתחים מיד יש סכנה לצורך בכריתת מעי ואף מעבר לכך . מכאן אני מסיק שהבקע לא כלוא אלא לא ניתן להחזרה וזה מצב מאיים מאד . אף אחד לא יבצע ניתוח ללא הסכמה אלא אם האיש לא במצב של קבלת החלטתות ואז המשפחה או אפוטרופוס רשמי צריך להחליט .

המצב נראה לי משחק באש


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

חשש לבקע מפשעתי לאחר ניתוח בקע צלקת אחרי ניתוח בקע משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי ניתוח בקע בקע חוזר בדיקה כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב ניתוח חוזר לחץ באזור הפנימי של הבטן ניתוח הרניה בקע בצלקת ניתוחית כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי בקע בטבור בקע וונטרלי סימפטומים אימונים לפני ניתוח בקע בקע טבורי קטן. בקע מפשעתי דו צדדי חשש לבקע טבורי כאב במפשעה שמאל הרניה חוזרת בקע מפשעתי בהריון בקע תבורי דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה ניתוח בקע טבורי ניתוח בקע מפשעתי שטף דם באשך לאחר ניתוח אחרי ניתוח בקע טבורי מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר בקע טבורי בהריון הפרשה ואודם בטבור בקע בצלקת ניתוח בקע קטן לאחר ניתוח בקע טבורי בקע מפשעתח בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי רפלוקס בקע פמורלי תחושה של צריבה באזור המפשעה בקע טבורי אצל תינוקות ניתוח כאבים ברום הבטן הריון לאחר ניתוח בקע טבורי הרניה מפשעתית קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי הריון עם בקע טבורי נפיחות