אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא


04/06/2013

אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

לאבי בן ה-60 יש בקע מפשעתי כלוא. הוא נגד ניתוחים ולא רוצה לעשות ניתוח לתיקון הבקע למרות שהרופא מפציר בו. האם זה נורא שהוא לא יעבור את הניתוח? מה ההשלכות של פעולה שכזו?

צוות האתר

בקע כלוא הוא מצב דחוף ואם לא מנתחים מיד יש סכנה לצורך בכריתת מעי ואף מעבר לכך . מכאן אני מסיק שהבקע לא כלוא אלא לא ניתן להחזרה וזה מצב מאיים מאד . אף אחד לא יבצע ניתוח ללא הסכמה אלא אם האיש לא במצב של קבלת החלטתות ואז המשפחה או אפוטרופוס רשמי צריך להחליט .

המצב נראה לי משחק באש


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי תחושה של צריבה באזור המפשעה כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב לאחר ניתוח בקע טבורי ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי הפרשה ואודם בטבור כאבים במפסעה בקע מפשעתי וקיבה כאבים בטבור בקע סרעפתי בקע טבורי בקע מפסעתי כאבים לאחר ניתוח בקע בקע מפשעתי דו צדדי בקע חוזר כאב במפשעה שמאל הריון לאחר בקע טבורי בקע פמורלי בקע בקע מפשעתי ויחסי מין שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי ניתוח חוזר בקע טבורי בהריון מה פירוש המילה desmoid קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי רפלוקס שטף דם באשך לאחר ניתוח בקע בצלקת ניתוחית בקע מפשעתי בהריון בקע טבורי אצל תינוקות אחרי ניתוח בקע טבורי חשש לבקע מפשעתי כאבים ברום הבטן אימונים לפני ניתוח בקע הרנייה טבורית הרניה חוזרת נפיחות בקע טבורי קטן. בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה הרניה משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי בקע מפשעתח כאבים ונפיחות בקרסול ובברך בקע וונטרלי כאב בטבור בקע בטבור בהמשך לתשובתך הריון עם בקע טבורי מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר