אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא


04/06/2013

אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

לאבי בן ה-60 יש בקע מפשעתי כלוא. הוא נגד ניתוחים ולא רוצה לעשות ניתוח לתיקון הבקע למרות שהרופא מפציר בו. האם זה נורא שהוא לא יעבור את הניתוח? מה ההשלכות של פעולה שכזו?

צוות האתר

בקע כלוא הוא מצב דחוף ואם לא מנתחים מיד יש סכנה לצורך בכריתת מעי ואף מעבר לכך . מכאן אני מסיק שהבקע לא כלוא אלא לא ניתן להחזרה וזה מצב מאיים מאד . אף אחד לא יבצע ניתוח ללא הסכמה אלא אם האיש לא במצב של קבלת החלטתות ואז המשפחה או אפוטרופוס רשמי צריך להחליט .

המצב נראה לי משחק באש


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

תחושה של צריבה באזור המפשעה בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית הרנייה טבורית מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר בקע טבורי קטן. בקע פמורלי בקע חוזר מה פירוש המילה desmoid בקע מפשעתי וקיבה אימונים לפני ניתוח בקע בקע במפשעה שמאל בקע אחרי ניתוח בקע טבורי כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי בקע בטבור בקע בצלקת ניתוחית לאחר ניתוח בקע טבורי משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי בהמשך לתשובתך כאבים לאחר ניתוח בקע ניתוח בקע טבורי בקע מיפשעתי הריון עם בקע טבורי הריון לאחר ניתוח בקע טבורי ניתוח בקע מפשעתי כאבים במפסעה בקע סרעפתי רפלוקס בדיקה בקע טבורי בהריון הריון לאחר בקע טבורי בקע מפשעתי ויחסי מין לחץ באזור הפנימי של הבטן כאבים ברום הבטן שטף דם באשך לאחר ניתוח ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי בקע קטן ניתוח בקע מפשעתי הרניה מפשעתית דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה כאבים בטבור קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי כאב במפשעה שמאל הרניה חוזרת בקע אפיגסטרי צלקת אחרי ניתוח בקע חשש לבקע טבורי ניתוח הרניה מפשעתית שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי