אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא


04/06/2013

אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

לאבי בן ה-60 יש בקע מפשעתי כלוא. הוא נגד ניתוחים ולא רוצה לעשות ניתוח לתיקון הבקע למרות שהרופא מפציר בו. האם זה נורא שהוא לא יעבור את הניתוח? מה ההשלכות של פעולה שכזו?

צוות האתר

בקע כלוא הוא מצב דחוף ואם לא מנתחים מיד יש סכנה לצורך בכריתת מעי ואף מעבר לכך . מכאן אני מסיק שהבקע לא כלוא אלא לא ניתן להחזרה וזה מצב מאיים מאד . אף אחד לא יבצע ניתוח ללא הסכמה אלא אם האיש לא במצב של קבלת החלטתות ואז המשפחה או אפוטרופוס רשמי צריך להחליט .

המצב נראה לי משחק באש


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

סימפטומים הרניה חוזרת ניתוח הרניה מפשעתית כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי בקע מפשעתח בקע טבורי בהריון הפרשה ואודם בטבור בקע טבורי אצל תינוקות כאבים ונפיחות בקרסול ובברך בקע קטן בקע מפשעתי דו צדדי בקע מיפשעתי הריון עם בקע טבורי הריון לאחר ניתוח בקע טבורי בקע טבורי מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר בקע במפשעה שמאל כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי תחושה של צריבה באזור המפשעה כאבים ברום הבטן בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית בקע מפשעתי בקע מפשעתי ויחסי מין הרניה מפשעתית ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי מה פירוש המילה desmoid בקע פמורלי הרנייה טבורית בקע אפיגסטרי צלקת אחרי ניתוח בקע לחץ באזור הפנימי של הבטן משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי כאב במפשעה שמאל בקע בקע מפשעתי וקיבה בקע בצלקת ניתוח בקע סרעפתי לאחר ניתוח בקע חשש לבקע מפשעתי כאב בטבור שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי ניתוח בקע מפשעתי כאבים לאחר ניתוח בקע בקע מפסעתי ניתוח בקע טבורי שטף דם באשך לאחר ניתוח בקע בצלקת ניתוחית בקע תבורי בהמשך לתשובתך בקע חוזר