אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא


04/06/2013

אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

לאבי בן ה-60 יש בקע מפשעתי כלוא. הוא נגד ניתוחים ולא רוצה לעשות ניתוח לתיקון הבקע למרות שהרופא מפציר בו. האם זה נורא שהוא לא יעבור את הניתוח? מה ההשלכות של פעולה שכזו?

צוות האתר

בקע כלוא הוא מצב דחוף ואם לא מנתחים מיד יש סכנה לצורך בכריתת מעי ואף מעבר לכך . מכאן אני מסיק שהבקע לא כלוא אלא לא ניתן להחזרה וזה מצב מאיים מאד . אף אחד לא יבצע ניתוח ללא הסכמה אלא אם האיש לא במצב של קבלת החלטתות ואז המשפחה או אפוטרופוס רשמי צריך להחליט .

המצב נראה לי משחק באש


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

צלקת אחרי ניתוח בקע בקע טבורי קטן. בקע טבורי בהריון בקע בצלקת ניתוח קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי ניתוח בקע מפשעתי כאב במפשעה שמאל לחץ באזור הפנימי של הבטן כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי בקע בטבור בקע אימונים לפני ניתוח בקע ניתוח בקע טבורי שטף דם באשך לאחר ניתוח בקע מפשעתי ויחסי מין מה פירוש המילה desmoid ניתוח בקע סרעפתי הרניה חוזרת בקע מפשעתי דו צדדי הפרשה ואודם בטבור הרנייה טבורית כאבים ונפיחות בקרסול ובברך בקע מפשעתי בהריון חשש לבקע טבורי כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי כאבים ברום הבטן בקע מפסעתי חשש לבקע מפשעתי הריון עם בקע טבורי בקע חוזר בקע מפשעתח כאבים לאחר ניתוח בקע לאחר ניתוח בקע ניתוח הרניה בקע בצלקת ניתוחית בקע מפשעתי וקיבה ניתוח בקע לאחר ניתוח בקע טבורי בקע טבורי אצל תינוקות בקע טבורי כלוא כאב בטבור נפיחות הרניה בקע טבורי ניתוח חוזר סימפטומים הריון לאחר בקע טבורי בקע תבורי בקע וונטרלי