אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא


04/06/2013

אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

לאבי בן ה-60 יש בקע מפשעתי כלוא. הוא נגד ניתוחים ולא רוצה לעשות ניתוח לתיקון הבקע למרות שהרופא מפציר בו. האם זה נורא שהוא לא יעבור את הניתוח? מה ההשלכות של פעולה שכזו?

צוות האתר

בקע כלוא הוא מצב דחוף ואם לא מנתחים מיד יש סכנה לצורך בכריתת מעי ואף מעבר לכך . מכאן אני מסיק שהבקע לא כלוא אלא לא ניתן להחזרה וזה מצב מאיים מאד . אף אחד לא יבצע ניתוח ללא הסכמה אלא אם האיש לא במצב של קבלת החלטתות ואז המשפחה או אפוטרופוס רשמי צריך להחליט .

המצב נראה לי משחק באש


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: אי טיפול בבקע מפשעתי כלוא

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בקע במפשעה שמאל קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי בהמשך לתשובתך בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית בקע מפשעתי וקיבה לאחר ניתוח בקע בקע מפשעתח בקע קטן הריון עם בקע טבורי בקע מפשעתי דו צדדי בקע מפשעתי ויחסי מין משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי ניתוח בקע טבורי כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב סימפטומים בדיקה בקע טבורי בהריון חשש לבקע טבורי ניתוח חוזר חשש לבקע מפשעתי בקע פמורלי ניתוח הרניה מפשעתית הרניה כאבים בטבור צלקת אחרי ניתוח בקע הריון לאחר בקע טבורי אחרי ניתוח בקע טבורי נפיחות לאחר ניתוח בקע טבורי בקע טבורי אצל תינוקות הרנייה טבורית כאב בטבור שטף דם באשך לאחר ניתוח בקע מיפשעתי בקע מפשעתי בקע טבורי קטן. בקע טבורי ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי כאבים ברום הבטן בקע מפשעתי בהריון רפלוקס בקע וונטרלי הפרשה ואודם בטבור דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה מה פירוש המילה desmoid בקע כאב במפשעה שמאל ניתוח ניתוח בקע סרעפתי