היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה


08/10/2014

היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה

מאז החודש הרביעי להריון שמתי לב שיש לי הפרדות שרירי הבטן. היום אני כבר שנה לאחר הלידה, אבל השרירים לא חזרו למצבם הקודם.

יש מרווח של כ 1-2 אצבעות ביניהם. זה מפריע לי גם אסתטית, כי הבטן שלי והפופיק בולטים החוצה, וגם מדאיג אותי אם ההפרדות תחמיר באיזשהו שלב.
האם זה מסוכן להיכנס שוב להריון, האם זה יקרע בהריון שני? ומה אפשר לעשות כדי להחזיר את השרירים לקדמותם? האם יש פעולות יומיומיות שאסור לי לעשות כדי לא להחמיר את המצב? האם יש תרגילים שיכולים לעזור לקרב את השרירים ולסגור את המתיחה?

צוות האתר

התופעה אינה מסוכנת היא הפרעה אסטטית אם בכלל נקראת דיאסטזיס רקטי ולאחר שתסיימי הריונות אפשר לשקול ניתוח פלסטי לבטן


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בקע טבורי כלוא דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה רפלוקס קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי בקע בצלקת ניתוח בקע מיפשעתי הרניה מפשעתית לחץ באזור הפנימי של הבטן בקע מפשעתי בהריון לאחר ניתוח בקע ניתוח בקע סרעפתי צלקת אחרי ניתוח בקע כאבים ונפיחות בקרסול ובברך בקע טבורי בהריון בקע טבורי קטן. אימונים לפני ניתוח בקע ניתוח בקע מפשעתי הריון עם בקע טבורי בקע בטבור כאבים לאחר ניתוח בקע בקע טבורי בקע וונטרלי בקע כאבים במפסעה אחרי ניתוח בקע טבורי בקע מפסעתי שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית שטף דם באשך לאחר ניתוח ניתוח חוזר הרנייה טבורית ניתוח הרניה מה פירוש המילה desmoid בקע מפשעתי ויחסי מין הרניה הריון לאחר ניתוח בקע טבורי בקע פמורלי בקע סרעפתי בקע מפשעתח משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי בקע טבורי אצל תינוקות הפרשה ואודם בטבור כאבים ברום הבטן הריון לאחר בקע טבורי בדיקה ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי הרניה חוזרת ניתוח בקע מפשעתי דו צדדי בקע אפיגסטרי