היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה


08/10/2014

היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה

מאז החודש הרביעי להריון שמתי לב שיש לי הפרדות שרירי הבטן. היום אני כבר שנה לאחר הלידה, אבל השרירים לא חזרו למצבם הקודם.

יש מרווח של כ 1-2 אצבעות ביניהם. זה מפריע לי גם אסתטית, כי הבטן שלי והפופיק בולטים החוצה, וגם מדאיג אותי אם ההפרדות תחמיר באיזשהו שלב.
האם זה מסוכן להיכנס שוב להריון, האם זה יקרע בהריון שני? ומה אפשר לעשות כדי להחזיר את השרירים לקדמותם? האם יש פעולות יומיומיות שאסור לי לעשות כדי לא להחמיר את המצב? האם יש תרגילים שיכולים לעזור לקרב את השרירים ולסגור את המתיחה?

צוות האתר

התופעה אינה מסוכנת היא הפרעה אסטטית אם בכלל נקראת דיאסטזיס רקטי ולאחר שתסיימי הריונות אפשר לשקול ניתוח פלסטי לבטן


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח הרניה מפשעתית בקע מפשעתי וקיבה בקע בצלקת ניתוח סימפטומים כאבים ונפיחות בקרסול ובברך בקע בטבור הפרשה ואודם בטבור בקע פמורלי כאב במפשעה שמאל חשש לבקע מפשעתי רפלוקס בקע וונטרלי בקע מפשעתי בקע בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית הרנייה טבורית שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי ניתוח בקע סרעפתי הריון לאחר ניתוח בקע טבורי כאבים לאחר ניתוח בקע בקע מיפשעתי ניתוח כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי בקע בצלקת ניתוחית כאב בטבור בקע קטן צלקת אחרי ניתוח בקע הריון לאחר בקע טבורי לאחר ניתוח בקע בקע סרעפתי כאבים במפסעה הרניה בקע טבורי כלוא בדיקה בקע מפסעתי לחץ באזור הפנימי של הבטן כאבים בטבור כאבים ברום הבטן חשש לבקע טבורי אחרי ניתוח בקע טבורי ניתוח חוזר שטף דם באשך לאחר ניתוח כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר הריון עם בקע טבורי בקע מפשעתי דו צדדי בקע מפשעתי ויחסי מין לאחר ניתוח בקע טבורי