היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה


08/10/2014

היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה

מאז החודש הרביעי להריון שמתי לב שיש לי הפרדות שרירי הבטן. היום אני כבר שנה לאחר הלידה, אבל השרירים לא חזרו למצבם הקודם.

יש מרווח של כ 1-2 אצבעות ביניהם. זה מפריע לי גם אסתטית, כי הבטן שלי והפופיק בולטים החוצה, וגם מדאיג אותי אם ההפרדות תחמיר באיזשהו שלב.
האם זה מסוכן להיכנס שוב להריון, האם זה יקרע בהריון שני? ומה אפשר לעשות כדי להחזיר את השרירים לקדמותם? האם יש פעולות יומיומיות שאסור לי לעשות כדי לא להחמיר את המצב? האם יש תרגילים שיכולים לעזור לקרב את השרירים ולסגור את המתיחה?

צוות האתר

התופעה אינה מסוכנת היא הפרעה אסטטית אם בכלל נקראת דיאסטזיס רקטי ולאחר שתסיימי הריונות אפשר לשקול ניתוח פלסטי לבטן


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

הרניה חוזרת בקע טבורי קטן. כאב בטבור רפלוקס אחרי ניתוח בקע טבורי ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי ניתוח בקע סרעפתי בקע מפשעתי ויחסי מין חשש לבקע טבורי הריון עם בקע טבורי בקע טבורי שטף דם באשך לאחר ניתוח כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב בקע מפשעתי בהריון צלקת אחרי ניתוח בקע כאבים לאחר ניתוח בקע בקע פמורלי הריון לאחר בקע טבורי מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר בקע בצלקת ניתוח כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי הרניה מפשעתית הרניה ניתוח בקע טבורי בקע חוזר ניתוח הרניה לאחר ניתוח בקע שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי הפרשה ואודם בטבור בקע טבורי בהריון בקע בצלקת ניתוחית ניתוח בקע מפשעתי בקע אפיגסטרי בקע מפשעתי וקיבה חשש לבקע מפשעתי כאבים ברום הבטן בקע וונטרלי בקע במפשעה שמאל בקע טבורי כלוא בקע מיפשעתי ניתוח בקע בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית כאב במפשעה שמאל כאבים בטבור כאבים במפסעה בקע מפשעתי דו צדדי סימפטומים ניתוח חוזר דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה