היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה


08/10/2014

היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה

מאז החודש הרביעי להריון שמתי לב שיש לי הפרדות שרירי הבטן. היום אני כבר שנה לאחר הלידה, אבל השרירים לא חזרו למצבם הקודם.

יש מרווח של כ 1-2 אצבעות ביניהם. זה מפריע לי גם אסתטית, כי הבטן שלי והפופיק בולטים החוצה, וגם מדאיג אותי אם ההפרדות תחמיר באיזשהו שלב.
האם זה מסוכן להיכנס שוב להריון, האם זה יקרע בהריון שני? ומה אפשר לעשות כדי להחזיר את השרירים לקדמותם? האם יש פעולות יומיומיות שאסור לי לעשות כדי לא להחמיר את המצב? האם יש תרגילים שיכולים לעזור לקרב את השרירים ולסגור את המתיחה?

צוות האתר

התופעה אינה מסוכנת היא הפרעה אסטטית אם בכלל נקראת דיאסטזיס רקטי ולאחר שתסיימי הריונות אפשר לשקול ניתוח פלסטי לבטן


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: היפרדות שרירי הבטן לאחר הלידה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

סימפטומים בקע טבורי לאחר ניתוח בקע מה פירוש המילה desmoid בקע מיפשעתי ניתוח כאבים ונפיחות בקרסול ובברך שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי בקע מפשעתי דו צדדי ניתוח הרניה משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי ניתוח בקע מפשעתי ניתוח בקע בקע טבורי אצל תינוקות הריון לאחר ניתוח בקע טבורי בקע בצלקת ניתוח בקע בצלקת ניתוחית בקע טבורי כלוא כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי בקע טבורי קטן. ניתוח בקע טבורי בקע מפשעתי בהריון בקע תבורי בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית הריון עם בקע טבורי חשש לבקע מפשעתי צלקת אחרי ניתוח בקע ניתוח חוזר בקע מפשעתי ויחסי מין קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי הפרשה ואודם בטבור אחרי ניתוח בקע טבורי בקע פמורלי בקע חוזר שטף דם באשך לאחר ניתוח רפלוקס בקע וונטרלי בקע מפשעתח הרניה חוזרת הרנייה טבורית דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה כאבים בטבור הרניה מפשעתית תחושה של צריבה באזור המפשעה ניתוח הרניה מפשעתית הרניה בדיקה בקע מפשעתי כאבים ברום הבטן בהמשך לתשובתך