הפרשה ואודם בטבור


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: הפרשה ואודם בטבור

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » הפרשה ואודם בטבור


19/11/2014

הפרשה ואודם בטבור

היי אני בת 19 היום גיליתי פתאום שהטבור שלי אדמומי בחלקו העליון והוא מפריש ריח רע.. ניסיתי לשטוף אותו עם סבון אבל הריח עדיין ישנו וגם האדמומיות.. האם מדובר במשהו חמור שיש לבדוק או שיגרתי? יש לציין שאני חיילת וכל בדיקה היא בירוקרטיה ממש גדולה. תודה רבה (:

צוות האתר

הדבר נקרא אומפליטיס - דלקת ש הטבור קיים אצל ילודים צריך לחפש סיבה שבת 19 סובלת מכך

לא בתחום ההרניות

צריך לטפל ולברר ברצינות בלי דחיות


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים
21/11/2013

הפרשה ואודם בטבור

יש לי הפרשה מהטבור,וגם אדום מאוד ,מלווה בכאב צורב בבטן באזור הטבור, האודם הוא יותר בתור הטבור וניראה לי שיש לזה ריח לא הכי נעים. בהתחלה היו רק המעט הפרשות אבל כבר הרבה זמן המצב כמו שתארתי. מה הסיבה ומה עלי לעשות.

תודה רבה

צוות האתר

האבחנה הינה אומפליטיס וזה ממש לא לפורום זה. יכולה להיות בעיה מקומית או בחיבור הטבור מהתקופה העוברית. לכי להוועץ בכירורג!


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: הפרשה ואודם בטבור

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי ניתוח הרניה מפשעתית בקע בצלקת ניתוח בקע מפסעתי כאבים לאחר ניתוח בקע הפרשה ואודם בטבור חשש לבקע מפשעתי לאחר ניתוח בקע טבורי בקע תבורי ניתוח בקע טבורי ניתוח בקע מפשעתי בקע מפשעתי ויחסי מין בקע בטבור אימונים לפני ניתוח בקע בקע קטן צלקת אחרי ניתוח בקע בקע מפשעתי רפלוקס בקע אפיגסטרי אחרי ניתוח בקע טבורי הרניה בקע טבורי קטן. שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי ניתוח בקע סרעפתי בקע במפשעה שמאל תחושה של צריבה באזור המפשעה בקע בצלקת ניתוחית בקע מפשעתי דו צדדי בקע מפשעתי וקיבה כאב במפשעה שמאל בקע טבורי כלוא בקע מיפשעתי סימפטומים ניתוח הרניה משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי בקע הרניה חוזרת חשש לבקע טבורי בקע מפשעתי בהריון מה פירוש המילה desmoid בקע פמורלי כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי בקע וונטרלי הריון עם בקע טבורי בהמשך לתשובתך בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי בקע טבורי הרנייה טבורית נפיחות