הפרשה ואודם בטבור


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: הפרשה ואודם בטבור

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » הפרשה ואודם בטבור


19/11/2014

הפרשה ואודם בטבור

היי אני בת 19 היום גיליתי פתאום שהטבור שלי אדמומי בחלקו העליון והוא מפריש ריח רע.. ניסיתי לשטוף אותו עם סבון אבל הריח עדיין ישנו וגם האדמומיות.. האם מדובר במשהו חמור שיש לבדוק או שיגרתי? יש לציין שאני חיילת וכל בדיקה היא בירוקרטיה ממש גדולה. תודה רבה (:

צוות האתר

הדבר נקרא אומפליטיס - דלקת ש הטבור קיים אצל ילודים צריך לחפש סיבה שבת 19 סובלת מכך

לא בתחום ההרניות

צריך לטפל ולברר ברצינות בלי דחיות


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים
21/11/2013

הפרשה ואודם בטבור

יש לי הפרשה מהטבור,וגם אדום מאוד ,מלווה בכאב צורב בבטן באזור הטבור, האודם הוא יותר בתור הטבור וניראה לי שיש לזה ריח לא הכי נעים. בהתחלה היו רק המעט הפרשות אבל כבר הרבה זמן המצב כמו שתארתי. מה הסיבה ומה עלי לעשות.

תודה רבה

צוות האתר

האבחנה הינה אומפליטיס וזה ממש לא לפורום זה. יכולה להיות בעיה מקומית או בחיבור הטבור מהתקופה העוברית. לכי להוועץ בכירורג!


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: הפרשה ואודם בטבור

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר ניתוח בקע בקע מפשעתי דו צדדי בקע בצלקת ניתוח הרניה בהמשך לתשובתך ניתוח בקע טבורי בקע טבורי אצל תינוקות כאבים ברום הבטן בקע טבורי קטן. בקע אפיגסטרי כאבים ונפיחות בקרסול ובברך כאבים במפסעה ניתוח בקע סרעפתי נפיחות בקע תבורי לאחר ניתוח בקע טבורי בקע טבורי הפרשה ואודם בטבור כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי הרניה חוזרת הרניה מפשעתית צלקת אחרי ניתוח בקע תחושה של צריבה באזור המפשעה הריון לאחר בקע טבורי אימונים לפני ניתוח בקע בקע מפשעתח ניתוח הרניה שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי ניתוח הרניה מפשעתית בקע במפשעה שמאל כאב במפשעה שמאל ניתוח בקע מפשעתי דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה סימפטומים בקע פמורלי שטף דם באשך לאחר ניתוח בקע וונטרלי בקע קטן ניתוח חוזר הרנייה טבורית בקע מפשעתי בהריון בקע בצלקת ניתוחית ניתוח בקע מיפשעתי חשש לבקע מפשעתי כאב בטבור הריון לאחר ניתוח בקע טבורי בקע טבורי בהריון מה פירוש המילה desmoid