הפרשה ואודם בטבור


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: הפרשה ואודם בטבור

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » הפרשה ואודם בטבור


19/11/2014

הפרשה ואודם בטבור

היי אני בת 19 היום גיליתי פתאום שהטבור שלי אדמומי בחלקו העליון והוא מפריש ריח רע.. ניסיתי לשטוף אותו עם סבון אבל הריח עדיין ישנו וגם האדמומיות.. האם מדובר במשהו חמור שיש לבדוק או שיגרתי? יש לציין שאני חיילת וכל בדיקה היא בירוקרטיה ממש גדולה. תודה רבה (:

צוות האתר

הדבר נקרא אומפליטיס - דלקת ש הטבור קיים אצל ילודים צריך לחפש סיבה שבת 19 סובלת מכך

לא בתחום ההרניות

צריך לטפל ולברר ברצינות בלי דחיות


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים
21/11/2013

הפרשה ואודם בטבור

יש לי הפרשה מהטבור,וגם אדום מאוד ,מלווה בכאב צורב בבטן באזור הטבור, האודם הוא יותר בתור הטבור וניראה לי שיש לזה ריח לא הכי נעים. בהתחלה היו רק המעט הפרשות אבל כבר הרבה זמן המצב כמו שתארתי. מה הסיבה ומה עלי לעשות.

תודה רבה

צוות האתר

האבחנה הינה אומפליטיס וזה ממש לא לפורום זה. יכולה להיות בעיה מקומית או בחיבור הטבור מהתקופה העוברית. לכי להוועץ בכירורג!


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: הפרשה ואודם בטבור

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

לחץ באזור הפנימי של הבטן בקע טבורי נפיחות בקע בצלקת ניתוח כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי הריון לאחר ניתוח בקע טבורי בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי בקע טבורי אצל תינוקות הרניה חוזרת כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב בקע מפסעתי שטף דם באשך לאחר ניתוח שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי בקע מפשעתי בהריון בקע טבורי קטן. כאב בטבור הריון עם בקע טבורי מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר תחושה של צריבה באזור המפשעה כאבים לאחר ניתוח בקע לאחר ניתוח בקע טבורי בדיקה חשש לבקע מפשעתי בקע בטבור אימונים לפני ניתוח בקע בקע טבורי כלוא משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי הרניה מפשעתית ניתוח בקע אפיגסטרי הריון לאחר בקע טבורי בקע חוזר בקע טבורי בהריון בקע וונטרלי בקע מפשעתח בקע מפשעתי הרנייה טבורית בקע מיפשעתי בקע תבורי כאבים בטבור בקע במפשעה שמאל ניתוח בקע סרעפתי בקע מפשעתי ויחסי מין הפרשה ואודם בטבור בקע סרעפתי ניתוח הרניה כאבים ונפיחות בקרסול ובברך ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי