הפרשה ואודם בטבור


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: הפרשה ואודם בטבור

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » הפרשה ואודם בטבור


19/11/2014

הפרשה ואודם בטבור

היי אני בת 19 היום גיליתי פתאום שהטבור שלי אדמומי בחלקו העליון והוא מפריש ריח רע.. ניסיתי לשטוף אותו עם סבון אבל הריח עדיין ישנו וגם האדמומיות.. האם מדובר במשהו חמור שיש לבדוק או שיגרתי? יש לציין שאני חיילת וכל בדיקה היא בירוקרטיה ממש גדולה. תודה רבה (:

צוות האתר

הדבר נקרא אומפליטיס - דלקת ש הטבור קיים אצל ילודים צריך לחפש סיבה שבת 19 סובלת מכך

לא בתחום ההרניות

צריך לטפל ולברר ברצינות בלי דחיות


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים
21/11/2013

הפרשה ואודם בטבור

יש לי הפרשה מהטבור,וגם אדום מאוד ,מלווה בכאב צורב בבטן באזור הטבור, האודם הוא יותר בתור הטבור וניראה לי שיש לזה ריח לא הכי נעים. בהתחלה היו רק המעט הפרשות אבל כבר הרבה זמן המצב כמו שתארתי. מה הסיבה ומה עלי לעשות.

תודה רבה

צוות האתר

האבחנה הינה אומפליטיס וזה ממש לא לפורום זה. יכולה להיות בעיה מקומית או בחיבור הטבור מהתקופה העוברית. לכי להוועץ בכירורג!


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: הפרשה ואודם בטבור

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בקע מפשעתי וקיבה בקע טבורי כלוא כאבים בטבור הריון עם בקע טבורי אחרי ניתוח בקע טבורי כאבים ונפיחות בקרסול ובברך בקע מפשעתי בהריון נפיחות בקע סרעפתי הרניה חוזרת בקע קטן בקע תבורי בקע טבורי אצל תינוקות כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי כאבים ברום הבטן בקע וונטרלי בדיקה כאב בטבור לאחר ניתוח בקע כאבים לאחר ניתוח בקע בקע מפשעתי לחץ באזור הפנימי של הבטן ניתוח בקע מפשעתי בקע בצלקת ניתוח כאבים במפסעה בהמשך לתשובתך בקע לאחר ניתוח בקע טבורי הפרשה ואודם בטבור משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי חשש לבקע מפשעתי ניתוח בקע טבורי בקע מפשעתח הרניה מפשעתית כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה בקע מפשעתי דו צדדי הרנייה טבורית ניתוח בקע בטבור מה פירוש המילה desmoid בקע טבורי קטן. בקע מפסעתי ניתוח הרניה ניתוח בקע סרעפתי סימפטומים תחושה של צריבה באזור המפשעה בקע חוזר