הרניה בטבור


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: הרניה בטבור

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » הרניה בטבור


12/04/2013

הרניה בטבור

מה זה הרניה? שמעתי את אמא ואבא שלי מדברים על זה כשהם דיברו על הטבור שלי כשהייתי תינוק. הטבור שלי היה ממש מוזר ובולט, וכשהייתי בוכה הוא היה מתהדק ויוצא החוצה ונראה כמו כדורגל. אמא שלי אמרה לי שאני צריך לעשות ניתוח שבר טבורי, ככה היא קראה לזה. עשיתי אותו בסוף לפני כמה שנים. רק רציתי לדעת של טבור כזה חוץ מזה שהוא מכוער? ולמה זה היה שם? מה זה שבר טבורי בכלל?

צוות האתר

שבר הוא חור שלא נסגר בדופן הבטן יכול להיות בטבור או במקומות אחרים ואם הוא לא יפה סימן שהתיקון לא היה יפה . זה לא צריך להיות ככה . לאחר ניתוח הבטבור צריך להראות כמו טבור שקוע ויפה .


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: הרניה בטבור

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בקע אפיגסטרי בקע במפשעה שמאל בקע מפשעתי בהריון חשש לבקע טבורי רפלוקס בקע בצלקת ניתוח כאבים ונפיחות בקרסול ובברך כאבים ברום הבטן מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר הרניה כאבים לאחר ניתוח בקע בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית בקע מפשעתי ויחסי מין בקע מפשעתי תחושה של צריבה באזור המפשעה בקע וונטרלי נפיחות צלקת אחרי ניתוח בקע בקע בטבור ניתוח חוזר שטף דם באשך לאחר ניתוח ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי בקע תבורי לאחר ניתוח בקע כאבים בטבור בקע כאבים במפסעה כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב בקע בצלקת ניתוחית ניתוח הרניה מפשעתית בקע טבורי בקע מפסעתי בקע טבורי קטן. הרנייה טבורית ניתוח בקע טבורי כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי ניתוח הרניה בקע מפשעתח בקע טבורי אצל תינוקות אחרי ניתוח בקע טבורי בקע טבורי בהריון אימונים לפני ניתוח בקע ניתוח בקע מפשעתי וקיבה בקע קטן לאחר ניתוח בקע טבורי בהמשך לתשובתך מה פירוש המילה desmoid חשש לבקע מפשעתי