הרניה בטבור


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: הרניה בטבור

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » הרניה בטבור


12/04/2013

הרניה בטבור

מה זה הרניה? שמעתי את אמא ואבא שלי מדברים על זה כשהם דיברו על הטבור שלי כשהייתי תינוק. הטבור שלי היה ממש מוזר ובולט, וכשהייתי בוכה הוא היה מתהדק ויוצא החוצה ונראה כמו כדורגל. אמא שלי אמרה לי שאני צריך לעשות ניתוח שבר טבורי, ככה היא קראה לזה. עשיתי אותו בסוף לפני כמה שנים. רק רציתי לדעת של טבור כזה חוץ מזה שהוא מכוער? ולמה זה היה שם? מה זה שבר טבורי בכלל?

צוות האתר

שבר הוא חור שלא נסגר בדופן הבטן יכול להיות בטבור או במקומות אחרים ואם הוא לא יפה סימן שהתיקון לא היה יפה . זה לא צריך להיות ככה . לאחר ניתוח הבטבור צריך להראות כמו טבור שקוע ויפה .


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: הרניה בטבור

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בקע בצלקת ניתוחית אימונים לפני ניתוח בקע ניתוח בקע טבורי בקע בקע קטן הרניה מפשעתית כאב בטבור בדיקה ניתוח בקע בקע בטבור בקע במפשעה שמאל הריון לאחר בקע טבורי שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי לאחר ניתוח בקע כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב הרניה חוזרת סימפטומים כאבים ונפיחות בקרסול ובברך בקע טבורי כלוא בקע אפיגסטרי הריון לאחר ניתוח בקע טבורי שטף דם באשך לאחר ניתוח כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי הרנייה טבורית הפרשה ואודם בטבור תחושה של צריבה באזור המפשעה כאבים לאחר ניתוח בקע משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי בקע מפשעתי בהריון בקע בצלקת ניתוח דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה ניתוח בקע סרעפתי בקע מפשעתי ויחסי מין ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי כאבים במפסעה מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי לחץ באזור הפנימי של הבטן כאבים ברום הבטן בקע מפשעתח כאב במפשעה שמאל בקע טבורי קטן. בקע טבורי אצל תינוקות צלקת אחרי ניתוח בקע רפלוקס לאחר ניתוח בקע טבורי בקע מפשעתי דו צדדי בקע טבורי בקע חוזר נפיחות