הרניה בטבור


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: הרניה בטבור

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » הרניה בטבור


12/04/2013

הרניה בטבור

מה זה הרניה? שמעתי את אמא ואבא שלי מדברים על זה כשהם דיברו על הטבור שלי כשהייתי תינוק. הטבור שלי היה ממש מוזר ובולט, וכשהייתי בוכה הוא היה מתהדק ויוצא החוצה ונראה כמו כדורגל. אמא שלי אמרה לי שאני צריך לעשות ניתוח שבר טבורי, ככה היא קראה לזה. עשיתי אותו בסוף לפני כמה שנים. רק רציתי לדעת של טבור כזה חוץ מזה שהוא מכוער? ולמה זה היה שם? מה זה שבר טבורי בכלל?

צוות האתר

שבר הוא חור שלא נסגר בדופן הבטן יכול להיות בטבור או במקומות אחרים ואם הוא לא יפה סימן שהתיקון לא היה יפה . זה לא צריך להיות ככה . לאחר ניתוח הבטבור צריך להראות כמו טבור שקוע ויפה .


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: הרניה בטבור

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בקע מפשעתח הרניה מפשעתית לחץ באזור הפנימי של הבטן בקע מיפשעתי רפלוקס כאבים ונפיחות בקרסול ובברך בקע וונטרלי שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי הריון לאחר בקע טבורי כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית ניתוח חוזר בקע מפשעתי ויחסי מין כאבים ברום הבטן בקע מפשעתי דו צדדי בדיקה לאחר ניתוח בקע טבורי צלקת אחרי ניתוח בקע נפיחות ניתוח הרניה בקע טבורי קטן. דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה בקע אפיגסטרי בקע הריון עם בקע טבורי חשש לבקע מפשעתי בקע מפשעתי בהמשך לתשובתך בקע טבורי בהריון שטף דם באשך לאחר ניתוח הפרשה ואודם בטבור בקע מפשעתי בהריון בקע מפשעתי וקיבה כאב במפשעה שמאל כאבים במפסעה הרנייה טבורית הרניה חוזרת ניתוח בקע מפשעתי אחרי ניתוח בקע טבורי בקע בצלקת ניתוח ניתוח בקע טבורי ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי כאבים בטבור חשש לבקע טבורי מה פירוש המילה desmoid בקע טבורי כלוא מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר בקע במפשעה שמאל משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי סימפטומים