הרניה בטבור


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: הרניה בטבור

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » הרניה בטבור


12/04/2013

הרניה בטבור

מה זה הרניה? שמעתי את אמא ואבא שלי מדברים על זה כשהם דיברו על הטבור שלי כשהייתי תינוק. הטבור שלי היה ממש מוזר ובולט, וכשהייתי בוכה הוא היה מתהדק ויוצא החוצה ונראה כמו כדורגל. אמא שלי אמרה לי שאני צריך לעשות ניתוח שבר טבורי, ככה היא קראה לזה. עשיתי אותו בסוף לפני כמה שנים. רק רציתי לדעת של טבור כזה חוץ מזה שהוא מכוער? ולמה זה היה שם? מה זה שבר טבורי בכלל?

צוות האתר

שבר הוא חור שלא נסגר בדופן הבטן יכול להיות בטבור או במקומות אחרים ואם הוא לא יפה סימן שהתיקון לא היה יפה . זה לא צריך להיות ככה . לאחר ניתוח הבטבור צריך להראות כמו טבור שקוע ויפה .


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: הרניה בטבור

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

לאחר ניתוח בקע כאבים לאחר ניתוח בקע משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה בדיקה כאבים במפסעה בקע טבורי בהריון בקע מיפשעתי ניתוח חוזר בקע סרעפתי חשש לבקע מפשעתי אימונים לפני ניתוח בקע בקע קטן בקע חוזר כאב בטבור ניתוח בקע מפשעתי כאבים בטבור רפלוקס בקע תבורי חשש לבקע טבורי הריון לאחר ניתוח בקע טבורי בקע מפסעתי הרניה מפשעתית בקע מפשעתי וקיבה בקע מפשעתי בהריון כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי כאבים ונפיחות בקרסול ובברך ניתוח בקע טבורי בקע טבורי כלוא הרניה סימפטומים בקע במפשעה שמאל ניתוח בקע סרעפתי שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי כאב במפשעה שמאל הפרשה ואודם בטבור ניתוח בקע מפשעתי בקע טבורי אצל תינוקות הרנייה טבורית תחושה של צריבה באזור המפשעה בקע טבורי קטן. לאחר ניתוח בקע טבורי כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי בקע וונטרלי ניתוח הרניה בקע מפשעתח כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב שטף דם באשך לאחר ניתוח בקע בטבור