הרניה בטבור


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: הרניה בטבור

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » הרניה בטבור


12/04/2013

הרניה בטבור

מה זה הרניה? שמעתי את אמא ואבא שלי מדברים על זה כשהם דיברו על הטבור שלי כשהייתי תינוק. הטבור שלי היה ממש מוזר ובולט, וכשהייתי בוכה הוא היה מתהדק ויוצא החוצה ונראה כמו כדורגל. אמא שלי אמרה לי שאני צריך לעשות ניתוח שבר טבורי, ככה היא קראה לזה. עשיתי אותו בסוף לפני כמה שנים. רק רציתי לדעת של טבור כזה חוץ מזה שהוא מכוער? ולמה זה היה שם? מה זה שבר טבורי בכלל?

צוות האתר

שבר הוא חור שלא נסגר בדופן הבטן יכול להיות בטבור או במקומות אחרים ואם הוא לא יפה סימן שהתיקון לא היה יפה . זה לא צריך להיות ככה . לאחר ניתוח הבטבור צריך להראות כמו טבור שקוע ויפה .


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: הרניה בטבור

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאב במפשעה שמאל משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי הרניה חוזרת לאחר ניתוח בקע טבורי הרניה חשש לבקע טבורי צלקת אחרי ניתוח בקע בקע מפשעתי ויחסי מין בקע הריון לאחר בקע טבורי כאבים במפסעה בקע במפשעה שמאל בקע פמורלי מה פירוש המילה desmoid בקע מפשעתי דו צדדי כאבים בטבור בקע טבורי כלוא הרניה מפשעתית ניתוח חוזר לחץ באזור הפנימי של הבטן הפרשה ואודם בטבור כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית שטף דם באשך לאחר ניתוח כאב בטבור בקע סרעפתי ניתוח בקע סרעפתי כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב חשש לבקע מפשעתי ניתוח הרניה מפשעתית כאבים ונפיחות בקרסול ובברך הריון עם בקע טבורי בקע טבורי כאבים ברום הבטן ניתוח הרניה מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר כאבים לאחר ניתוח בקע בקע אפיגסטרי בקע טבורי בהריון ניתוח ניתוח בקע מפשעתי שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי בקע בטבור בקע מפשעתי בהריון בקע מפשעתח דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה לאחר ניתוח בקע בקע מפשעתי וקיבה כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי