חשש בהקשר לניתוח


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: חשש בהקשר לניתוח

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » חשש בהקשר לניתוח


27/04/2014

חשש בהקשר לניתוח

כירורג רציני, אליו פניתי ב-10.4.14 עקב כאב קל במפשעת, אבחן בקע וקבע ניתוח לסוף מאי. הוא אישר לי טיול של 11 יום בחו”ל מ-9.5.14. אני ורעייתי (בני 79) מעוניינים מאוד לצאת לטיול ספציפי זה, ולא לדחותו, אך יש לי בכל זאת חשש מסוים (מוצדק?), כי הרי אי אפשר לדעת בוודאות מה יכול לקרות בטיול. למשל, מה הסיכוי שבקע רגיל יהפוך להיות כלוא במשך 6-4 שבועות, בטיול או בשאר הזמן עד הניתוח? מה ניתן לעשות כדי להפיג החשש?
אציין שמצבי הכללי טוב למדי – אני רזה ופעיל, שוחה וגם מתעמל 6 ימים בשבוע.
בברכה, אלחנן

צוות האתר

אתה צריך לשאול את הכירורג הרציני מה הסיכוי של הבקע לעבור כליאה. לא כל בקע הוא בעל פוטנציאל כליאה גבוה ואם החשש קטן אין מניעה לנסיעה.


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: חשש בהקשר לניתוח

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאב במפשעה שמאל הריון לאחר ניתוח בקע טבורי ניתוח בקע סרעפתי ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי שטף דם באשך לאחר ניתוח רפלוקס בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה בקע סרעפתי כאבים לאחר ניתוח בקע בקע טבורי אצל תינוקות בקע מפשעתי דו צדדי בקע טבורי כלוא ניתוח הרניה בקע בטבור הריון לאחר בקע טבורי בדיקה ניתוח חוזר בקע טבורי סימפטומים ניתוח בקע בקע אפיגסטרי הריון עם בקע טבורי בקע מפשעתי הרנייה טבורית כאבים במפסעה הרניה מפשעתית בקע קטן כאבים ברום הבטן כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי תחושה של צריבה באזור המפשעה בקע מפסעתי בקע מפשעתח בקע מפשעתי ויחסי מין הרניה חוזרת כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי חשש לבקע מפשעתי לאחר ניתוח בקע ניתוח בקע טבורי לאחר ניתוח בקע טבורי כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב בקע בצלקת ניתוח בקע מפשעתי וקיבה נפיחות חשש לבקע טבורי בקע תבורי בהמשך לתשובתך ניתוח לחץ באזור הפנימי של הבטן