חשש בהקשר לניתוח


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: חשש בהקשר לניתוח

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » חשש בהקשר לניתוח


27/04/2014

חשש בהקשר לניתוח

כירורג רציני, אליו פניתי ב-10.4.14 עקב כאב קל במפשעת, אבחן בקע וקבע ניתוח לסוף מאי. הוא אישר לי טיול של 11 יום בחו”ל מ-9.5.14. אני ורעייתי (בני 79) מעוניינים מאוד לצאת לטיול ספציפי זה, ולא לדחותו, אך יש לי בכל זאת חשש מסוים (מוצדק?), כי הרי אי אפשר לדעת בוודאות מה יכול לקרות בטיול. למשל, מה הסיכוי שבקע רגיל יהפוך להיות כלוא במשך 6-4 שבועות, בטיול או בשאר הזמן עד הניתוח? מה ניתן לעשות כדי להפיג החשש?
אציין שמצבי הכללי טוב למדי – אני רזה ופעיל, שוחה וגם מתעמל 6 ימים בשבוע.
בברכה, אלחנן

צוות האתר

אתה צריך לשאול את הכירורג הרציני מה הסיכוי של הבקע לעבור כליאה. לא כל בקע הוא בעל פוטנציאל כליאה גבוה ואם החשש קטן אין מניעה לנסיעה.


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: חשש בהקשר לניתוח

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח חוזר בקע מפשעתי כאבים ברום הבטן הריון עם בקע טבורי בקע מפשעתי בהריון בקע בטבור בקע אפיגסטרי בקע במפשעה שמאל ניתוח בקע טבורי הפרשה ואודם בטבור כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי בקע מפשעתי דו צדדי בקע מפשעתי וקיבה נפיחות בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית ניתוח אחרי ניתוח בקע טבורי משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי כאבים במפסעה בקע פמורלי רפלוקס לחץ באזור הפנימי של הבטן בדיקה ניתוח בקע מפשעתי בהמשך לתשובתך בקע מיפשעתי ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי בקע תבורי בקע מפסעתי כאב בטבור כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב בקע קטן כאבים בטבור קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי תחושה של צריבה באזור המפשעה ניתוח בקע סרעפתי הרניה חשש לבקע מפשעתי ניתוח הרניה מפשעתית סימפטומים בקע מפשעתי ויחסי מין לאחר ניתוח בקע אימונים לפני ניתוח בקע הריון לאחר בקע טבורי הרניה מפשעתית בקע לאחר ניתוח בקע טבורי ניתוח הרניה בקע טבורי קטן. כאבים לאחר ניתוח בקע