חשש בהקשר לניתוח


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: חשש בהקשר לניתוח

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » חשש בהקשר לניתוח


27/04/2014

חשש בהקשר לניתוח

כירורג רציני, אליו פניתי ב-10.4.14 עקב כאב קל במפשעת, אבחן בקע וקבע ניתוח לסוף מאי. הוא אישר לי טיול של 11 יום בחו”ל מ-9.5.14. אני ורעייתי (בני 79) מעוניינים מאוד לצאת לטיול ספציפי זה, ולא לדחותו, אך יש לי בכל זאת חשש מסוים (מוצדק?), כי הרי אי אפשר לדעת בוודאות מה יכול לקרות בטיול. למשל, מה הסיכוי שבקע רגיל יהפוך להיות כלוא במשך 6-4 שבועות, בטיול או בשאר הזמן עד הניתוח? מה ניתן לעשות כדי להפיג החשש?
אציין שמצבי הכללי טוב למדי – אני רזה ופעיל, שוחה וגם מתעמל 6 ימים בשבוע.
בברכה, אלחנן

צוות האתר

אתה צריך לשאול את הכירורג הרציני מה הסיכוי של הבקע לעבור כליאה. לא כל בקע הוא בעל פוטנציאל כליאה גבוה ואם החשש קטן אין מניעה לנסיעה.


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: חשש בהקשר לניתוח

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאבים במפסעה לחץ באזור הפנימי של הבטן בקע טבורי אצל תינוקות כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב ניתוח חשש לבקע טבורי רפלוקס בקע וונטרלי בדיקה נפיחות כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי ניתוח הרניה מפשעתית אחרי ניתוח בקע טבורי בקע מפשעתי דו צדדי תחושה של צריבה באזור המפשעה בהמשך לתשובתך בקע תבורי כאבים בטבור הפרשה ואודם בטבור קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי בקע טבורי בהריון ניתוח חוזר כאבים לאחר ניתוח בקע שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי בקע בצלקת ניתוחית כאב בטבור בקע מפשעתי וקיבה ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי ניתוח בקע סרעפתי משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי בקע פמורלי הריון לאחר ניתוח בקע טבורי חשש לבקע מפשעתי בקע מיפשעתי ניתוח בקע בקע מפשעתח הריון עם בקע טבורי בקע קטן דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה הרניה בקע אפיגסטרי לאחר ניתוח בקע לאחר ניתוח בקע טבורי בקע חוזר בקע בצלקת ניתוח בקע טבורי קטן. צלקת אחרי ניתוח בקע הרנייה טבורית הרניה חוזרת