כאב חלש אך ממושך במפשעה בצד ימין


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כאב חלש אך ממושך במפשעה בצד ימין

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כאב חלש אך ממושך במפשעה בצד ימין


28/09/2014

כאב חלש אך ממושך במפשעה בצד ימין

שלום ד”ר,
אני בן 40+ מתעמל פעמיים בשבוע בחד”כ (משקולות) ורץ 3 פעמים בשבוע 10 ק”מ.
לאחרונה, התחלתי לחוש כאב במפשעה בצד ימין עליון, קרוב לחיבור שק האשכים למפשעה. הכאב הוא פנימי ולא חיצוני. אני לא רואה נפיחות, וגם במישוש אני לא חש בנפיחות או גוש כלשהו. הכאב די חלש, למעשה זה סוג של “עקצוץ”, אבל הוא לא עוזב אותי כבר 10 ימים ואני מרגיש אותו כמעט כל הזמן. אני לא מוגבל בתנועה, אבל שמתי לב שתנועות מסויימות של רגל ימין כן גורמות לכאב להיות מוחשי יותר. מעבר לכך אני מרגיש טוב ואין לי חום.
האם זה משהו נורמלי וכדאי לי להמתין עוד קצת שיחלוף מעצמו, או שכדאי לי לפנות לרופא (איזה?) זה יכול להיות בקע? בלוטת לימפה? משהו אחר?
תודה!

צוות האתר

לא נשמע סיפור של בקע.

תבדק אצל רופא המשפחה שיכוון לאן לפנות


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: כאב חלש אך ממושך במפשעה בצד ימין

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

הרניה הרנייה טבורית דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה הרניה מפשעתית בקע בצלקת ניתוחית בקע טבורי בהריון בקע מפשעתי בהריון סימפטומים ניתוח חוזר בהמשך לתשובתך ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי רפלוקס כאב במפשעה שמאל שטף דם באשך לאחר ניתוח בקע מפשעתי הריון עם בקע טבורי תחושה של צריבה באזור המפשעה נפיחות חשש לבקע מפשעתי הפרשה ואודם בטבור ניתוח הרניה מפשעתית בקע טבורי אצל תינוקות מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי אחרי ניתוח בקע טבורי הרניה חוזרת קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי ניתוח בקע מפשעתי כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי בקע טבורי קטן. בקע פמורלי אימונים לפני ניתוח בקע ניתוח בקע צלקת אחרי ניתוח בקע בקע במפשעה שמאל בקע מפשעתח בקע וונטרלי כאבים לאחר ניתוח בקע בקע מפשעתי דו צדדי כאבים ברום הבטן כאבים ונפיחות בקרסול ובברך הריון לאחר בקע טבורי ניתוח הרניה בקע מפשעתי וקיבה כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב לאחר ניתוח בקע טבורי לחץ באזור הפנימי של הבטן ניתוח חשש לבקע טבורי כאבים בטבור