כאב חלש אך ממושך במפשעה בצד ימין


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כאב חלש אך ממושך במפשעה בצד ימין

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כאב חלש אך ממושך במפשעה בצד ימין


28/09/2014

כאב חלש אך ממושך במפשעה בצד ימין

שלום ד”ר,
אני בן 40+ מתעמל פעמיים בשבוע בחד”כ (משקולות) ורץ 3 פעמים בשבוע 10 ק”מ.
לאחרונה, התחלתי לחוש כאב במפשעה בצד ימין עליון, קרוב לחיבור שק האשכים למפשעה. הכאב הוא פנימי ולא חיצוני. אני לא רואה נפיחות, וגם במישוש אני לא חש בנפיחות או גוש כלשהו. הכאב די חלש, למעשה זה סוג של “עקצוץ”, אבל הוא לא עוזב אותי כבר 10 ימים ואני מרגיש אותו כמעט כל הזמן. אני לא מוגבל בתנועה, אבל שמתי לב שתנועות מסויימות של רגל ימין כן גורמות לכאב להיות מוחשי יותר. מעבר לכך אני מרגיש טוב ואין לי חום.
האם זה משהו נורמלי וכדאי לי להמתין עוד קצת שיחלוף מעצמו, או שכדאי לי לפנות לרופא (איזה?) זה יכול להיות בקע? בלוטת לימפה? משהו אחר?
תודה!

צוות האתר

לא נשמע סיפור של בקע.

תבדק אצל רופא המשפחה שיכוון לאן לפנות


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: כאב חלש אך ממושך במפשעה בצד ימין

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בקע בצלקת ניתוח כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי בקע טבורי כלוא בקע פמורלי בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב אימונים לפני ניתוח בקע בקע במפשעה שמאל ניתוח בקע מפשעתי כאבים בטבור חשש לבקע מפשעתי שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי בקע וונטרלי הרניה מפשעתית בקע בטבור משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר מה פירוש המילה desmoid הריון לאחר ניתוח בקע טבורי ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי בקע מיפשעתי ניתוח בקע ניתוח אחרי ניתוח בקע טבורי הרניה חוזרת בקע טבורי בהריון כאב במפשעה שמאל הרנייה טבורית בקע בצלקת ניתוחית בקע מפשעתי וקיבה בקע מפשעתי דו צדדי בדיקה חשש לבקע טבורי כאבים ונפיחות בקרסול ובברך כאב בטבור הפרשה ואודם בטבור כאבים ברום הבטן ניתוח בקע סרעפתי ניתוח הרניה מפשעתית שטף דם באשך לאחר ניתוח דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה הריון עם בקע טבורי נפיחות ניתוח חוזר כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי בקע תבורי ניתוח בקע טבורי בקע אפיגסטרי בקע מפשעתי