ניתוח הרניה טבורי


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: ניתוח הרניה טבורי

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » ניתוח הרניה טבורי


25/10/2014

ניתוח הרניה טבורי

אני 4 חודשים אחרי ניתוח ועדיין יש לי תחושות לא נעימות בעיקר אחרי מאמץ בצד הניתוח..עשיתי לפני חודש בערך אולטראסאונד והכל היה תקין..מה הסיבה שזה מציק ? האם זה אמור לחלוף? האם הניתוח לא הצליח?
יש לציין שגילי 44 ומתעסק באומניות לחימה באופן קבוע

צוות האתר

איזור הנתוח לעולם לא יהיה זהה למקום לא מנותח. חלק מהתחושות הן פגיעה עצבית שחולפת עם הזמן וחזרה לפעילות מלאה מוקדם רק תסייע בנושא.


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: ניתוח הרניה טבורי

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בקע מפשעתי דו צדדי דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה צלקת אחרי ניתוח בקע כאבים במפסעה בדיקה בקע מפשעתי וקיבה מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר כאבים ברום הבטן כאב בטבור בקע טבורי בהריון ניתוח הרניה מפשעתית בקע טבורי בקע סימפטומים הרניה בהמשך לתשובתך בקע במפשעה שמאל בקע בצלקת ניתוח חשש לבקע מפשעתי כאב במפשעה שמאל בקע מפשעתי ויחסי מין כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי בקע טבורי קטן. לחץ באזור הפנימי של הבטן הריון עם בקע טבורי הרניה מפשעתית ניתוח חוזר בקע טבורי כלוא מה פירוש המילה desmoid אחרי ניתוח בקע טבורי ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי בקע חוזר בקע מפסעתי תחושה של צריבה באזור המפשעה הרנייה טבורית בקע מפשעתי רפלוקס ניתוח בקע סרעפתי קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי שטף דם באשך לאחר ניתוח בקע תבורי ניתוח כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב ניתוח הרניה כאבים לאחר ניתוח בקע בקע פמורלי בקע טבורי אצל תינוקות כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי נפיחות