ניתוח הרניה טבורי


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: ניתוח הרניה טבורי

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » ניתוח הרניה טבורי


25/10/2014

ניתוח הרניה טבורי

אני 4 חודשים אחרי ניתוח ועדיין יש לי תחושות לא נעימות בעיקר אחרי מאמץ בצד הניתוח..עשיתי לפני חודש בערך אולטראסאונד והכל היה תקין..מה הסיבה שזה מציק ? האם זה אמור לחלוף? האם הניתוח לא הצליח?
יש לציין שגילי 44 ומתעסק באומניות לחימה באופן קבוע

צוות האתר

איזור הנתוח לעולם לא יהיה זהה למקום לא מנותח. חלק מהתחושות הן פגיעה עצבית שחולפת עם הזמן וחזרה לפעילות מלאה מוקדם רק תסייע בנושא.


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: ניתוח הרניה טבורי

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בקע מפשעתי דו צדדי בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית שטף דם באשך לאחר ניתוח תחושה של צריבה באזור המפשעה סימפטומים בקע טבורי אימונים לפני ניתוח בקע בקע מפשעתי וקיבה רפלוקס לחץ באזור הפנימי של הבטן בקע חוזר בקע אפיגסטרי ניתוח הרניה מפשעתית הפרשה ואודם בטבור מה פירוש המילה desmoid בקע פמורלי בדיקה בקע תבורי כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי חשש לבקע מפשעתי בקע בטבור בקע בצלקת ניתוחית בקע טבורי קטן. כאב במפשעה שמאל בקע מפשעתי הרנייה טבורית חשש לבקע טבורי שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי כאבים בטבור משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי כאבים ונפיחות בקרסול ובברך דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה ניתוח בקע סרעפתי בקע מפשעתי בהריון בקע טבורי בהריון בקע טבורי אצל תינוקות מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר כאבים ברום הבטן הריון עם בקע טבורי בקע סרעפתי בקע במפשעה שמאל הריון לאחר בקע טבורי הרניה כאבים לאחר ניתוח בקע בקע טבורי כלוא בקע קטן ניתוח בקע לאחר ניתוח בקע בקע וונטרלי