ניתוח הרניה טבורי


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: ניתוח הרניה טבורי

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » ניתוח הרניה טבורי


25/10/2014

ניתוח הרניה טבורי

אני 4 חודשים אחרי ניתוח ועדיין יש לי תחושות לא נעימות בעיקר אחרי מאמץ בצד הניתוח..עשיתי לפני חודש בערך אולטראסאונד והכל היה תקין..מה הסיבה שזה מציק ? האם זה אמור לחלוף? האם הניתוח לא הצליח?
יש לציין שגילי 44 ומתעסק באומניות לחימה באופן קבוע

צוות האתר

איזור הנתוח לעולם לא יהיה זהה למקום לא מנותח. חלק מהתחושות הן פגיעה עצבית שחולפת עם הזמן וחזרה לפעילות מלאה מוקדם רק תסייע בנושא.


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: ניתוח הרניה טבורי

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

שטף דם באשך לאחר ניתוח הריון לאחר ניתוח בקע טבורי כאב במפשעה שמאל כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב צלקת אחרי ניתוח בקע ניתוח לחץ באזור הפנימי של הבטן בקע בצלקת ניתוח ניתוח הרניה בקע מפשעתח הריון לאחר בקע טבורי ניתוח חוזר נפיחות בקע מפסעתי מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר בקע טבורי בקע טבורי קטן. בקע טבורי אצל תינוקות ניתוח בקע מה פירוש המילה desmoid בקע מפשעתי כאבים לאחר ניתוח בקע ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי כאבים במפסעה בקע מפשעתי דו צדדי כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי כאבים ברום הבטן הריון עם בקע טבורי בדיקה ניתוח בקע סרעפתי ניתוח הרניה מפשעתית כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי רפלוקס בקע קטן סימפטומים חשש לבקע טבורי בקע בטבור בקע במפשעה שמאל הרנייה טבורית בקע פמורלי אימונים לפני ניתוח בקע כאבים בטבור תחושה של צריבה באזור המפשעה בקע תבורי משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי ניתוח בקע מפשעתי בקע אפיגסטרי בקע טבורי בהריון בהמשך לתשובתך בקע מיפשעתי