סיבוך לאחר ניתוח


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: סיבוך לאחר ניתוח

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » סיבוך לאחר ניתוח


17/02/2013

ניתוח בקע טבורי

נותחתי לפני שבועיים בשיטה לפרוסקופית עם רשת גדולה 15×15 לתיקון בקע טבורי. נוצר דימום שהתגלה בבדיקת סי.טי ארבעה ימים לאחר הניתוח- לאחר נפיחות רבה בבטן וכאבים עזים מימין לטבור. הדימום נפסק לבד, אך יש שטף דם גדול בבטן. הבטן המשיכה קצת לגדול לאחר מכן (המנתח הסביר ששטף הדם סופח נוזלים). מאז- עשרה ימים אחרי בדיקת הסי.טי, הכאבים כמעט לא מורגשים, אך הבטן נותרה נפוחה מאוד. לא ממשיכה לגדול, אבל גם לא יורדת. הבטן בגודל שבו הייתי בהריון בחודש השביעי. האם יש צורך לבדוק באולטרסאונד או להמתין עוד? היכן הרשת ממוקמת- בין העור לשריר או בין השריר למעי? תודה.

צוות האתר

יש יותר מידי פרטים שחסרים כדי לענות ברצינות והשאלה חייבת להיות מופנה למנתח . האם שטף הדם הרחיק את הרשת מהדופן או ששטף הדם מעליה .על פי זה יש לשבת בשקט כ 6 שבועות לחזרה לחיים רגילים.

בהצלחה


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: סיבוך לאחר ניתוח

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי הריון עם בקע טבורי בקע מפשעתי בהריון כאבים ברום הבטן ניתוח בקע סרעפתי מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר בקע וונטרלי הרנייה טבורית בקע תבורי לאחר ניתוח בקע טבורי משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי בקע מפשעתי וקיבה בקע קטן בקע טבורי כלוא קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה כאבים ונפיחות בקרסול ובברך מה פירוש המילה desmoid ניתוח הרניה מפשעתית בקע בצלקת ניתוחית בקע בצלקת ניתוח כאב במפשעה שמאל תחושה של צריבה באזור המפשעה שטף דם באשך לאחר ניתוח לאחר ניתוח בקע בקע טבורי בקע טבורי קטן. הרניה חוזרת הרניה ניתוח בקע טבורי כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב בקע מיפשעתי כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי בקע מפסעתי בקע סרעפתי בקע מפשעתי אחרי ניתוח בקע טבורי בקע אפיגסטרי לחץ באזור הפנימי של הבטן בקע מפשעתי דו צדדי בקע פמורלי סימפטומים ניתוח ניתוח בקע מפשעתי כאבים במפסעה הרניה מפשעתית בקע חוזר ניתוח בקע