סיבוך לאחר ניתוח


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: סיבוך לאחר ניתוח

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » סיבוך לאחר ניתוח


17/02/2013

ניתוח בקע טבורי

נותחתי לפני שבועיים בשיטה לפרוסקופית עם רשת גדולה 15×15 לתיקון בקע טבורי. נוצר דימום שהתגלה בבדיקת סי.טי ארבעה ימים לאחר הניתוח- לאחר נפיחות רבה בבטן וכאבים עזים מימין לטבור. הדימום נפסק לבד, אך יש שטף דם גדול בבטן. הבטן המשיכה קצת לגדול לאחר מכן (המנתח הסביר ששטף הדם סופח נוזלים). מאז- עשרה ימים אחרי בדיקת הסי.טי, הכאבים כמעט לא מורגשים, אך הבטן נותרה נפוחה מאוד. לא ממשיכה לגדול, אבל גם לא יורדת. הבטן בגודל שבו הייתי בהריון בחודש השביעי. האם יש צורך לבדוק באולטרסאונד או להמתין עוד? היכן הרשת ממוקמת- בין העור לשריר או בין השריר למעי? תודה.

צוות האתר

יש יותר מידי פרטים שחסרים כדי לענות ברצינות והשאלה חייבת להיות מופנה למנתח . האם שטף הדם הרחיק את הרשת מהדופן או ששטף הדם מעליה .על פי זה יש לשבת בשקט כ 6 שבועות לחזרה לחיים רגילים.

בהצלחה


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: סיבוך לאחר ניתוח

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח בקע הרניה לחץ באזור הפנימי של הבטן שטף דם באשך לאחר ניתוח בקע מפשעתי בהריון הריון עם בקע טבורי הריון לאחר ניתוח בקע טבורי בקע טבורי אצל תינוקות הרנייה טבורית קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי בקע בצלקת ניתוח בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי בקע מפשעתי וקיבה ניתוח הרניה מפשעתית כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב בקע חוזר כאבים במפסעה ניתוח הרניה כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי רפלוקס בקע מפשעתח מה פירוש המילה desmoid בקע טבורי בקע תבורי בקע טבורי כלוא הריון לאחר בקע טבורי בקע מפשעתי ויחסי מין תחושה של צריבה באזור המפשעה בקע מפשעתי דו צדדי כאבים ברום הבטן בקע פמורלי בקע וונטרלי צלקת אחרי ניתוח בקע כאבים לאחר ניתוח בקע משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי נפיחות בקע טבורי קטן. דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה בקע בטבור ניתוח כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי בקע טבורי בהריון בקע במפשעה שמאל הרניה מפשעתית אחרי ניתוח בקע טבורי בדיקה כאבים ונפיחות בקרסול ובברך לאחר ניתוח בקע בקע אפיגסטרי