סיבוך לאחר ניתוח


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: סיבוך לאחר ניתוח

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » סיבוך לאחר ניתוח


17/02/2013

ניתוח בקע טבורי

נותחתי לפני שבועיים בשיטה לפרוסקופית עם רשת גדולה 15×15 לתיקון בקע טבורי. נוצר דימום שהתגלה בבדיקת סי.טי ארבעה ימים לאחר הניתוח- לאחר נפיחות רבה בבטן וכאבים עזים מימין לטבור. הדימום נפסק לבד, אך יש שטף דם גדול בבטן. הבטן המשיכה קצת לגדול לאחר מכן (המנתח הסביר ששטף הדם סופח נוזלים). מאז- עשרה ימים אחרי בדיקת הסי.טי, הכאבים כמעט לא מורגשים, אך הבטן נותרה נפוחה מאוד. לא ממשיכה לגדול, אבל גם לא יורדת. הבטן בגודל שבו הייתי בהריון בחודש השביעי. האם יש צורך לבדוק באולטרסאונד או להמתין עוד? היכן הרשת ממוקמת- בין העור לשריר או בין השריר למעי? תודה.

צוות האתר

יש יותר מידי פרטים שחסרים כדי לענות ברצינות והשאלה חייבת להיות מופנה למנתח . האם שטף הדם הרחיק את הרשת מהדופן או ששטף הדם מעליה .על פי זה יש לשבת בשקט כ 6 שבועות לחזרה לחיים רגילים.

בהצלחה


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: סיבוך לאחר ניתוח

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאבים לאחר ניתוח בקע בקע וונטרלי הרניה חוזרת ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה הריון לאחר בקע טבורי בקע אפיגסטרי הרניה מפשעתית בקע מפשעתי דו צדדי בקע טבורי אצל תינוקות בקע מפשעתי וקיבה בקע מפשעתי בקע קטן כאב במפשעה שמאל חשש לבקע מפשעתי בקע טבורי קטן. בקע מפשעתי בהריון הרנייה טבורית הריון עם בקע טבורי כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב ניתוח בקע סרעפתי ניתוח הרניה ניתוח הרניה מפשעתית קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי כאבים בטבור לאחר ניתוח בקע אחרי ניתוח בקע טבורי בקע מפסעתי בקע חוזר בקע טבורי בקע טבורי בהריון כאבים במפסעה בקע מפשעתי ויחסי מין כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי סימפטומים מה פירוש המילה desmoid בקע בצלקת ניתוחית בקע טבורי כלוא כאבים ונפיחות בקרסול ובברך צלקת אחרי ניתוח בקע ניתוח בקע בקע סרעפתי בקע מפשעתח הפרשה ואודם בטבור בקע בצלקת ניתוח לחץ באזור הפנימי של הבטן בקע בטבור תחושה של צריבה באזור המפשעה מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי