סיבוך לאחר ניתוח


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: סיבוך לאחר ניתוח

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » סיבוך לאחר ניתוח


17/02/2013

ניתוח בקע טבורי

נותחתי לפני שבועיים בשיטה לפרוסקופית עם רשת גדולה 15×15 לתיקון בקע טבורי. נוצר דימום שהתגלה בבדיקת סי.טי ארבעה ימים לאחר הניתוח- לאחר נפיחות רבה בבטן וכאבים עזים מימין לטבור. הדימום נפסק לבד, אך יש שטף דם גדול בבטן. הבטן המשיכה קצת לגדול לאחר מכן (המנתח הסביר ששטף הדם סופח נוזלים). מאז- עשרה ימים אחרי בדיקת הסי.טי, הכאבים כמעט לא מורגשים, אך הבטן נותרה נפוחה מאוד. לא ממשיכה לגדול, אבל גם לא יורדת. הבטן בגודל שבו הייתי בהריון בחודש השביעי. האם יש צורך לבדוק באולטרסאונד או להמתין עוד? היכן הרשת ממוקמת- בין העור לשריר או בין השריר למעי? תודה.

צוות האתר

יש יותר מידי פרטים שחסרים כדי לענות ברצינות והשאלה חייבת להיות מופנה למנתח . האם שטף הדם הרחיק את הרשת מהדופן או ששטף הדם מעליה .על פי זה יש לשבת בשקט כ 6 שבועות לחזרה לחיים רגילים.

בהצלחה


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: סיבוך לאחר ניתוח

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאבים במפסעה מה פירוש המילה desmoid ניתוח שטף דם באשך לאחר ניתוח בקע אפיגסטרי לאחר ניתוח בקע טבורי בקע טבורי אצל תינוקות בקע טבורי כלוא בקע טבורי בהריון בקע בצלקת ניתוח הריון עם בקע טבורי קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי חשש לבקע טבורי בקע מפשעתח הפרשה ואודם בטבור תחושה של צריבה באזור המפשעה הריון לאחר ניתוח בקע טבורי בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר בקע פמורלי בקע חוזר ניתוח בקע סרעפתי לאחר ניתוח בקע כאב במפשעה שמאל בקע מפשעתי וקיבה ניתוח בקע טבורי הרנייה טבורית צלקת אחרי ניתוח בקע משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי רפלוקס כאבים לאחר ניתוח בקע ניתוח הרניה מפשעתית בקע סרעפתי כאבים ברום הבטן חשש לבקע מפשעתי בקע מפשעתי ויחסי מין בקע בצלקת ניתוחית לחץ באזור הפנימי של הבטן הרניה הרניה מפשעתית בקע וונטרלי כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי בקע תבורי דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה בקע מפשעתי בהמשך לתשובתך כאבים בטבור אימונים לפני ניתוח בקע ניתוח חוזר