עיכוב בזרימת מזון ונוזלים


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: עיכוב בזרימת מזון ונוזלים

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » עיכוב בזרימת מזון ונוזלים


12/07/2014

עיכוב בזרימת מזון ונוזלים

שלום אני סובל שנים מתופעה של״כמו סתימה בכיור״- המזון לא יורד אלא נתקע בבטן ויורד באיטיות רבה וע״י עזרה ממני בשיהוקים. אינני יכול להינות מארוחה נורמלית כמו אדם רגיל. בעבר נאמר לי כי יש לי בקע סרעפתי. האם וכיצד ניתן לטפל?

צוות האתר

קודם , זה לא מסובך לעשות אבחנה בגסטרו עם אנדוסקופיה ומנומטריה  מה הבעיה ואחר כך למצוא את הכתובת לפתרון של בעיית האינסטלציה .


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: עיכוב בזרימת מזון ונוזלים

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בקע בצלקת ניתוח כאב בטבור בדיקה בקע וונטרלי בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה בקע פמורלי הרניה חוזרת הריון עם בקע טבורי ניתוח בקע סרעפתי ניתוח חוזר ניתוח הרניה נפיחות בקע מפשעתי וקיבה כאבים בטבור תחושה של צריבה באזור המפשעה כאבים ברום הבטן לחץ באזור הפנימי של הבטן בקע טבורי קטן. כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי כאב במפשעה שמאל הריון לאחר ניתוח בקע טבורי חשש לבקע טבורי בקע בקע תבורי בקע מפשעתי דו צדדי הרנייה טבורית רפלוקס לאחר ניתוח בקע טבורי ניתוח הרניה מפשעתית בקע טבורי כלוא ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר אימונים לפני ניתוח בקע בקע מפשעתי בהריון שטף דם באשך לאחר ניתוח קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי הרניה מה פירוש המילה desmoid בקע אפיגסטרי צלקת אחרי ניתוח בקע בקע מפשעתי בקע בטבור הפרשה ואודם בטבור בקע מפסעתי כאבים לאחר ניתוח בקע ניתוח בקע טבורי ניתוח בקע מפשעתי כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב