עיכוב בזרימת מזון ונוזלים


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: עיכוב בזרימת מזון ונוזלים

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » עיכוב בזרימת מזון ונוזלים


12/07/2014

עיכוב בזרימת מזון ונוזלים

שלום אני סובל שנים מתופעה של״כמו סתימה בכיור״- המזון לא יורד אלא נתקע בבטן ויורד באיטיות רבה וע״י עזרה ממני בשיהוקים. אינני יכול להינות מארוחה נורמלית כמו אדם רגיל. בעבר נאמר לי כי יש לי בקע סרעפתי. האם וכיצד ניתן לטפל?

צוות האתר

קודם , זה לא מסובך לעשות אבחנה בגסטרו עם אנדוסקופיה ומנומטריה  מה הבעיה ואחר כך למצוא את הכתובת לפתרון של בעיית האינסטלציה .


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: עיכוב בזרימת מזון ונוזלים

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח בקע סרעפתי בקע כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי הרניה חוזרת תחושה של צריבה באזור המפשעה הריון לאחר בקע טבורי בהמשך לתשובתך ניתוח חוזר דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה כאבים לאחר ניתוח בקע משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי ניתוח בקע טבורי נפיחות לאחר ניתוח בקע בקע חוזר בקע מפשעתח בקע טבורי אצל תינוקות בקע מפשעתי וקיבה הרניה מפשעתית ניתוח הרניה מפשעתית בקע קטן בקע בצלקת ניתוח בדיקה לאחר ניתוח בקע טבורי בקע אפיגסטרי בקע מפשעתי ויחסי מין הריון לאחר ניתוח בקע טבורי בקע טבורי בקע מפסעתי אחרי ניתוח בקע טבורי שטף דם באשך לאחר ניתוח שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי כאב בטבור ניתוח כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב בקע תבורי חשש לבקע מפשעתי כאבים ברום הבטן אימונים לפני ניתוח בקע ניתוח הרניה כאבים במפסעה מה פירוש המילה desmoid הפרשה ואודם בטבור ניתוח בקע כאבים ונפיחות בקרסול ובברך בקע טבורי קטן. בקע מפשעתי דו צדדי הריון עם בקע טבורי בקע מפשעתי בהריון כאב במפשעה שמאל