קילה אצל תינוק מפריע לו לישון


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: קילה אצל תינוק מפריע לו לישון

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » קילה אצל תינוק מפריע לו לישון


30/07/2013

קילה אצל תינוק מפריע לו לישון

בני שלו בן 5 חודשים. הוא נרדם כשאני מניקה אותו ומתעורר מיד כשאני מניחה אותו במיטה, כל הזמן. יוצא שאני ישנה רק בכורסא בסלון כל לילה. יש לו בקרוב ניתוח קילה ואני חושבת שהוא מפריע לו לישון בשכיבה. מה אפשר לעשות?

צוות האתר

לנסות להקדים הניתוח

בקע אינו דבר כואב אבל מציק ויש הרבה הורים שאומרים אחרי ניתוח שהילד מתנהג שונה , הרבה יותר רגוע .

לכן צריך לנסות לעבור את העניין בהקדם .

בהזדמנות זו אני מוכרח לציין שאני משתדל ככל שניתן לא לבצע ניתוחי בקע לפני גיל 6 חודשים כי ישנם דיווחים על שכיחות גבוה יותר להפרעות קשב וריכוז בילדים שנותחו לפני גיל 6 חודשים . אם אין דחיפות בניתוח רצוי לדחותו לאחר גיל זה .

בהצלחה


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: קילה אצל תינוק מפריע לו לישון

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה צלקת אחרי ניתוח בקע כאבים בטבור הריון לאחר בקע טבורי הריון לאחר ניתוח בקע טבורי סימפטומים לחץ באזור הפנימי של הבטן ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי בדיקה לאחר ניתוח בקע בקע מפשעתי ויחסי מין בקע מפסעתי כאב בטבור ניתוח בקע בקע מפשעתי דו צדדי בקע כאבים במפסעה חשש לבקע טבורי תחושה של צריבה באזור המפשעה בקע מיפשעתי בקע סרעפתי שטף דם באשך לאחר ניתוח בקע חוזר בקע מפשעתי ניתוח הרניה מפשעתית בקע בצלקת ניתוח שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי נפיחות הריון עם בקע טבורי ניתוח בקע מפשעתי כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי כאבים ברום הבטן בקע פמורלי בקע טבורי כלוא בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי הרנייה טבורית ניתוח ניתוח הרניה כאבים ונפיחות בקרסול ובברך מה פירוש המילה desmoid כאב במפשעה שמאל חשש לבקע מפשעתי כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב כאבים לאחר ניתוח בקע הרניה חוזרת מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר אחרי ניתוח בקע טבורי