קילה אצל תינוק מפריע לו לישון


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: קילה אצל תינוק מפריע לו לישון

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » קילה אצל תינוק מפריע לו לישון


30/07/2013

קילה אצל תינוק מפריע לו לישון

בני שלו בן 5 חודשים. הוא נרדם כשאני מניקה אותו ומתעורר מיד כשאני מניחה אותו במיטה, כל הזמן. יוצא שאני ישנה רק בכורסא בסלון כל לילה. יש לו בקרוב ניתוח קילה ואני חושבת שהוא מפריע לו לישון בשכיבה. מה אפשר לעשות?

צוות האתר

לנסות להקדים הניתוח

בקע אינו דבר כואב אבל מציק ויש הרבה הורים שאומרים אחרי ניתוח שהילד מתנהג שונה , הרבה יותר רגוע .

לכן צריך לנסות לעבור את העניין בהקדם .

בהזדמנות זו אני מוכרח לציין שאני משתדל ככל שניתן לא לבצע ניתוחי בקע לפני גיל 6 חודשים כי ישנם דיווחים על שכיחות גבוה יותר להפרעות קשב וריכוז בילדים שנותחו לפני גיל 6 חודשים . אם אין דחיפות בניתוח רצוי לדחותו לאחר גיל זה .

בהצלחה


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: קילה אצל תינוק מפריע לו לישון

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאבים בטבור ניתוח הרניה כאבים במפסעה הרנייה טבורית ניתוח בקע סרעפתי סימפטומים כאבים ונפיחות בקרסול ובברך בקע סרעפתי הרניה מפשעתית בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית בקע פמורלי תחושה של צריבה באזור המפשעה חשש לבקע טבורי כאב במפשעה שמאל כאבים לאחר ניתוח בקע כאבים ברום הבטן בקע טבורי אצל תינוקות כאב בטבור ניתוח חוזר דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה צלקת אחרי ניתוח בקע ניתוח בקע בקע מיפשעתי בקע מפשעתי ויחסי מין לאחר ניתוח בקע טבורי הפרשה ואודם בטבור בקע אחרי ניתוח בקע טבורי ניתוח בקע מפשעתי כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי לחץ באזור הפנימי של הבטן בקע טבורי בהריון בקע וונטרלי ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי בהמשך לתשובתך נפיחות אימונים לפני ניתוח בקע כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי בקע מפשעתי רפלוקס בקע מפשעתי וקיבה ניתוח בקע טבורי משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי שטף דם באשך לאחר ניתוח בקע מפשעתח מה פירוש המילה desmoid בקע במפשעה שמאל לאחר ניתוח בקע חשש לבקע מפשעתי ניתוח