קילה אצל תינוק מפריע לו לישון


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: קילה אצל תינוק מפריע לו לישון

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » קילה אצל תינוק מפריע לו לישון


30/07/2013

קילה אצל תינוק מפריע לו לישון

בני שלו בן 5 חודשים. הוא נרדם כשאני מניקה אותו ומתעורר מיד כשאני מניחה אותו במיטה, כל הזמן. יוצא שאני ישנה רק בכורסא בסלון כל לילה. יש לו בקרוב ניתוח קילה ואני חושבת שהוא מפריע לו לישון בשכיבה. מה אפשר לעשות?

צוות האתר

לנסות להקדים הניתוח

בקע אינו דבר כואב אבל מציק ויש הרבה הורים שאומרים אחרי ניתוח שהילד מתנהג שונה , הרבה יותר רגוע .

לכן צריך לנסות לעבור את העניין בהקדם .

בהזדמנות זו אני מוכרח לציין שאני משתדל ככל שניתן לא לבצע ניתוחי בקע לפני גיל 6 חודשים כי ישנם דיווחים על שכיחות גבוה יותר להפרעות קשב וריכוז בילדים שנותחו לפני גיל 6 חודשים . אם אין דחיפות בניתוח רצוי לדחותו לאחר גיל זה .

בהצלחה


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: קילה אצל תינוק מפריע לו לישון

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אימונים לפני ניתוח בקע בקע מפסעתי כאבים לאחר ניתוח בקע בקע במפשעה שמאל בקע טבורי קטן. שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי בקע טבורי בקע מפשעתי וקיבה ניתוח בקע אחרי ניתוח בקע טבורי הפרשה ואודם בטבור ניתוח חוזר בקע אפיגסטרי הריון לאחר ניתוח בקע טבורי לחץ באזור הפנימי של הבטן שטף דם באשך לאחר ניתוח בקע בצלקת ניתוח בקע פמורלי כאבים ונפיחות בקרסול ובברך בקע בטבור כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב רפלוקס ניתוח בקע מפשעתי בקע בצלקת ניתוחית כאבים במפסעה הרניה הריון עם בקע טבורי כאבים ברום הבטן משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי בקע סרעפתי צלקת אחרי ניתוח בקע בקע מפשעתי דו צדדי בקע מפשעתח בקע טבורי בהריון כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי הרניה מפשעתית בקע תבורי בקע טבורי כלוא תחושה של צריבה באזור המפשעה כאבים בטבור מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר לאחר ניתוח בקע טבורי בקע מיפשעתי בקע קטן ניתוח בקע סרעפתי כאב בטבור ניתוח בקע טבורי בקע וונטרלי בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית ניתוח הרניה מפשעתית