קילה אצל תינוק מפריע לו לישון


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: קילה אצל תינוק מפריע לו לישון

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » קילה אצל תינוק מפריע לו לישון


30/07/2013

קילה אצל תינוק מפריע לו לישון

בני שלו בן 5 חודשים. הוא נרדם כשאני מניקה אותו ומתעורר מיד כשאני מניחה אותו במיטה, כל הזמן. יוצא שאני ישנה רק בכורסא בסלון כל לילה. יש לו בקרוב ניתוח קילה ואני חושבת שהוא מפריע לו לישון בשכיבה. מה אפשר לעשות?

צוות האתר

לנסות להקדים הניתוח

בקע אינו דבר כואב אבל מציק ויש הרבה הורים שאומרים אחרי ניתוח שהילד מתנהג שונה , הרבה יותר רגוע .

לכן צריך לנסות לעבור את העניין בהקדם .

בהזדמנות זו אני מוכרח לציין שאני משתדל ככל שניתן לא לבצע ניתוחי בקע לפני גיל 6 חודשים כי ישנם דיווחים על שכיחות גבוה יותר להפרעות קשב וריכוז בילדים שנותחו לפני גיל 6 חודשים . אם אין דחיפות בניתוח רצוי לדחותו לאחר גיל זה .

בהצלחה


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: קילה אצל תינוק מפריע לו לישון

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאב במפשעה שמאל צלקת אחרי ניתוח בקע סימפטומים בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית בקע במפשעה שמאל בקע מפשעתח הרניה חוזרת ניתוח בקע מפשעתי בקע טבורי חשש לבקע טבורי רפלוקס ניתוח בקע טבורי חשש לבקע מפשעתי כאבים במפסעה בדיקה בקע מפשעתי הרניה לאחר ניתוח בקע ניתוח הרניה מפשעתית הריון לאחר בקע טבורי מה פירוש המילה desmoid בקע מפשעתי בהריון מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר בקע מפשעתי דו צדדי אחרי ניתוח בקע טבורי קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי בקע טבורי כלוא כאבים ברום הבטן הרנייה טבורית בקע וונטרלי בקע בטבור דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה כאב בטבור נפיחות בקע חוזר שטף דם באשך לאחר ניתוח תחושה של צריבה באזור המפשעה הרניה מפשעתית בקע תבורי ניתוח בקע סרעפתי בקע מפסעתי אימונים לפני ניתוח בקע בהמשך לתשובתך ניתוח שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי בקע סרעפתי בקע מפשעתי ויחסי מין ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי בקע הריון עם בקע טבורי