רפלוקס


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: רפלוקס

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » רפלוקס


02/05/2013

בקע אפיגסטרי

הבנתי שרפלוקס חומצתי הוא אחד התסמינים של בקע ברום הבטן אבל אני לא לגמרי בטוח. אם כן, יש סוגי רפלוקסים שונים לכל סוג של בקע?

צוות האתר

אין הכרח שיהיה בקע בכדי שיהיה רפלוקס : יש רפלוקס ללא בקע ויש בקע ללא רפלוקס.
בקע במקרים קיצוניים צריך להיות מטופל  גם ללא רפלוקס אך רפלוקס צריך להיות מטופל תרופתית ורק אם יכשל הטיפול או יהיו ממצאים קשים תהיה הוראה לטיפול כירורגי . הכתובת להתיעצות וברור - רופא גסטרו.


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים
11/02/2013

בקע סרעפתי וריפלוקס

תוך כמה זמן תיפסק תופעת הרפלוקס מאז הניתוח ?

צוות האתר

מקובל להמשיך טיפול מספר שבועות ואז להפסיק הטיפול או לרדת בו.

 


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: רפלוקס

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בקע מפשעתי בקע מפשעתח הרניה מפשעתית ניתוח הרניה מפשעתית בקע קטן בקע בצלקת ניתוחית בקע מפשעתי דו צדדי חשש לבקע מפשעתי ניתוח בקע סרעפתי משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי ניתוח בקע טבורי הריון לאחר ניתוח בקע טבורי בקע במפשעה שמאל ניתוח קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי ניתוח הרניה שטף דם באשך לאחר ניתוח אימונים לפני ניתוח בקע כאבים ברום הבטן בקע מפשעתי וקיבה לאחר ניתוח בקע בקע טבורי כלוא בדיקה הרנייה טבורית בהמשך לתשובתך כאב בטבור בקע טבורי בהריון בקע בטבור בקע כאבים במפסעה בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית כאבים ונפיחות בקרסול ובברך בקע טבורי כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי הריון עם בקע טבורי בקע אפיגסטרי תחושה של צריבה באזור המפשעה ניתוח חוזר כאב במפשעה שמאל דיאסטזיס רקטי אחרי ניתוח כריתת כיס מרה הרניה חוזרת בקע מיפשעתי לחץ באזור הפנימי של הבטן בקע מפשעתי ויחסי מין לאחר ניתוח בקע טבורי בקע וונטרלי אחרי ניתוח בקע טבורי כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב רפלוקס