רפלוקס


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: רפלוקס

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » רפלוקס


02/05/2013

בקע אפיגסטרי

הבנתי שרפלוקס חומצתי הוא אחד התסמינים של בקע ברום הבטן אבל אני לא לגמרי בטוח. אם כן, יש סוגי רפלוקסים שונים לכל סוג של בקע?

צוות האתר

אין הכרח שיהיה בקע בכדי שיהיה רפלוקס : יש רפלוקס ללא בקע ויש בקע ללא רפלוקס.
בקע במקרים קיצוניים צריך להיות מטופל  גם ללא רפלוקס אך רפלוקס צריך להיות מטופל תרופתית ורק אם יכשל הטיפול או יהיו ממצאים קשים תהיה הוראה לטיפול כירורגי . הכתובת להתיעצות וברור - רופא גסטרו.


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים
11/02/2013

בקע סרעפתי וריפלוקס

תוך כמה זמן תיפסק תופעת הרפלוקס מאז הניתוח ?

צוות האתר

מקובל להמשיך טיפול מספר שבועות ואז להפסיק הטיפול או לרדת בו.

 


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: רפלוקס

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי ניתוח בקע בקע טבורי כלוא רפלוקס ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי בקע מפשעתי אחרי ניתוח בקע טבורי כאבים ברום הבטן כאב בטבור הרניה בקע חוזר הפרשה ואודם בטבור שטף דם באשך לאחר ניתוח הרניה חוזרת הרניה מפשעתית כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר ניתוח בקע סרעפתי הריון לאחר בקע טבורי בהמשך לתשובתך כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי בקע מפסעתי כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי נפיחות הריון לאחר ניתוח בקע טבורי כאב במפשעה שמאל בקע סרעפתי בקע טבורי אצל תינוקות הרנייה טבורית ניתוח הרניה בקע תבורי כאבים לאחר ניתוח בקע בקע וונטרלי בקע מפשעתי דו צדדי מה פירוש המילה desmoid ניתוח בקע טבורי בקע פמורלי לאחר ניתוח בקע שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי לחץ באזור הפנימי של הבטן משך זמן מוגבלות לאיר הרניה טבורי בקע מפשעתח תחושה של צריבה באזור המפשעה בקע מיפשעתי בקע טבורי בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית בקע מפשעתי בהריון בקע אפיגסטרי בקע חשש לבקע מפשעתי