רפלוקס


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: רפלוקס

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » רפלוקס


02/05/2013

בקע אפיגסטרי

הבנתי שרפלוקס חומצתי הוא אחד התסמינים של בקע ברום הבטן אבל אני לא לגמרי בטוח. אם כן, יש סוגי רפלוקסים שונים לכל סוג של בקע?

צוות האתר

אין הכרח שיהיה בקע בכדי שיהיה רפלוקס : יש רפלוקס ללא בקע ויש בקע ללא רפלוקס.
בקע במקרים קיצוניים צריך להיות מטופל  גם ללא רפלוקס אך רפלוקס צריך להיות מטופל תרופתית ורק אם יכשל הטיפול או יהיו ממצאים קשים תהיה הוראה לטיפול כירורגי . הכתובת להתיעצות וברור - רופא גסטרו.


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים
11/02/2013

בקע סרעפתי וריפלוקס

תוך כמה זמן תיפסק תופעת הרפלוקס מאז הניתוח ?

צוות האתר

מקובל להמשיך טיפול מספר שבועות ואז להפסיק הטיפול או לרדת בו.

 


ד"ר רפאל מילר,
כירורג ראשי במחלקה הכירורגית א' בביה"ח קפלן
מומחה בטיפול בבקעים


שאלות נוספות בנושא: רפלוקס

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בקע קטן בקע מפשעתח בקע פמורלי מה פירוש המילה desmoid ניתוח חוזר ניתוח לאחר ניתוח בקע שטף דם באשך לאחר ניתוח בקע טבורי גולש ודיאסטזיס רקטי-היפרדות בטנית כאבים לאחר ניתוח בקע טבורי בקע מיפשעתי בקע בטבור בקע טבורי קטן. הרניה מפשעתית כאבים בטבור קולונוסקופיה אחרי תיקון בקע טבורי ניתוח בקע טבורי אימונים לפני ניתוח בקע כאבים במפסעה בקע בצלקת ניתוח בקע וונטרלי בקע טבורי שיעול לפני ניתוח בקע לפורוסקופי דו צדדי הפרשה ואודם בטבור הריון לאחר ניתוח בקע טבורי בקע טבורי כלוא הרנייה טבורית כאבים בלילה בזמן שכיבה המוקרנים לגב בקע מפשעתי ויחסי מין ניתוח ניסן ותיקון בקע סרעפתי בקע מפשעתי דו צדדי ניתוח הרניה מפשעתית הרניה חוזרת כאב בטבור בקע סרעפתי הרניה בקע כאבים לאחר ניתוח בקע מפשעתי רפלוקס צלקת אחרי ניתוח בקע בדיקה בקע טבורי בהריון מימין בקע מפשעתי מובילי מסוג בלתי ישיר כאבים ברום הבטן בקע טבורי אצל תינוקות הריון עם בקע טבורי ניתוח בקע בקע תבורי כאבים לאחר ניתוח בקע תחושה של צריבה באזור המפשעה